RN73H1JTTD3740B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3740B50
JLCPCB Part #
C4553405
Description
-55℃~+155℃ 100mW 374Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS