RN73H1JTTD3702F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3702F25
JLCPCB Part #
C4032740
Description
100mW 37kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS