RN73H1JTTD3702B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3702B10
JLCPCB Part #
C4189746
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS