RN73H1JTTD3701B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3701B50
JLCPCB Part #
C4096192
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS