RN73H1JTTD36R5F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD36R5F25
JLCPCB Part #
C4289051
Description
100mW 36.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS