RN73H1JTTD36R1D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD36R1D100
JLCPCB Part #
C4096246
Description
100mW 36.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS