RN73H1JTTD3653B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3653B25
JLCPCB Part #
C4185066
Description
100mW 365kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS