RN73H1JTTD3652D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3652D10
JLCPCB Part #
C4030870
Description
100mW 36.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS