RN73H1JTTD3650F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3650F50
JLCPCB Part #
C4339245
Description
100mW 365Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS