RN73H1JTTD3650F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3650F25
JLCPCB Part #
C4344881
Description
-55℃~+155℃ 100mW 365Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS