RN73H1JTTD3612F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3612F50
JLCPCB Part #
C4301852
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS