RN73H1JTTD3611C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3611C25
JLCPCB Part #
C4353547
Description
100mW 3.61kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS