RN73H1JTTD3611A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD3611A05
JLCPCB Part #
C4116091
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.61kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS