RN73H1JTTD3610D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3610D50
JLCPCB Part #
C4129449
Description
-55℃~+155℃ 100mW 361Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS