RN73H1JTTD3610B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3610B50
JLCPCB Part #
C4277479
Description
-55℃~+155℃ 100mW 361Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS