RN73H1JTTD3602F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3602F50
JLCPCB Part #
C3922293
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS