RN73H1JTTD3601C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3601C50
JLCPCB Part #
C4067104
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS