RN73H1JTTD3600D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3600D50
JLCPCB Part #
C4160671
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS