RN73H1JTTD3600B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3600B50
JLCPCB Part #
C4263460
Description
100mW 360Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS