RN73H1JTTD3573B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3573B25
JLCPCB Part #
C4346057
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS