RN73H1JTTD3570F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3570F25
JLCPCB Part #
C3950927
Description
100mW 357Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS