RN73H1JTTD3521C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3521C25
JLCPCB Part #
C3912914
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.52kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS