RN73H1JTTD3520C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3520C25
JLCPCB Part #
C4262523
Description
-55℃~+155℃ 100mW 352Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS