RN73H1JTTD3482D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3482D100
JLCPCB Part #
C4216746
Description
100mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS