RN73H1JTTD3482B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3482B10
JLCPCB Part #
C4344568
Description
100mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS