RN73H1JTTD3481A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3481A25
JLCPCB Part #
C4299395
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.48kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS