RN73H1JTTD3442F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3442F100
JLCPCB Part #
C4187938
Description
100mW 34.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS