RN73H1JTTD3442C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3442C50
JLCPCB Part #
C4288587
Description
100mW 34.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS