RN73H1JTTD3440D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3440D25
JLCPCB Part #
C4304613
Description
100mW 344Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS