RN73H1JTTD3402F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD3402F10
JLCPCB Part #
C3929297
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS