RN73H1JTTD3401C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3401C50
JLCPCB Part #
C4113749
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS