RN73H1JTTD3400C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3400C50
JLCPCB Part #
C4270965
Description
100mW 340Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS