RN73H1JTTD3400A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3400A25
JLCPCB Part #
C4248720
Description
100mW 340Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS