RN73H1JTTD33R6D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD33R6D100
JLCPCB Part #
C4028359
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS