RN73H1JTTD33R2C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD33R2C25
JLCPCB Part #
C4346426
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS