RN73H1JTTD33R0F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD33R0F25
JLCPCB Part #
C4066869
Description
100mW 33Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS