RN73H1JTTD3361D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3361D100
JLCPCB Part #
C4221361
Description
100mW 3.36kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS