RN73H1JTTD3361A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD3361A10
JLCPCB Part #
C4195873
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.36kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS