RN73H1JTTD3360C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3360C10
JLCPCB Part #
C3953113
Description
-55℃~+155℃ 100mW 336Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS