RN73H1JTTD3360A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3360A25
JLCPCB Part #
C4294048
Description
-55℃~+155℃ 100mW 336Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS