RN73H1JTTD3323D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3323D10
JLCPCB Part #
C4174220
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS