RN73H1JTTD3323C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3323C50
JLCPCB Part #
C4260627
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS