RN73H1JTTD3322B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3322B50
JLCPCB Part #
C4204191
Description
100mW 33.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS