RN73H1JTTD3321F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3321F100
JLCPCB Part #
C3972971
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS