RN73H1JTTD3321C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3321C25
JLCPCB Part #
C3948152
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS