RN73H1JTTD3320A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3320A10
JLCPCB Part #
C4292933
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS