RN73H1JTTD3320A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD3320A05
JLCPCB Part #
C3939976
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS