RN73H1JTTD3302D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3302D50
JLCPCB Part #
C4249749
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS