RN73H1JTTD3302C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD3302C10
JLCPCB Part #
C4029271
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS