RN73H1JTTD3301F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3301F25
JLCPCB Part #
C3921385
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS